Sevgili ALIFE Ailesi

Alheimer hastası olan annem Yıldız Ayten Özden’in yaş almasıyla ağırlaşan problemleri sebebiyle, Acıbadem Hastanesinde aldığımız destek tedaviler sonucu, annemi bedensel açıdan limitte de olsa sağlığına kavuşturduk.

Bu dönemde bakıcı ile kendi evimizden sürdürdüğümüz bakım hizmetinin daha profesyonel olması ve acil müdahale gereken durumlarda hızlı ve doğru müdahale imkanını düşünerek Acıbadem hastanesindeki doktorlarımızın da tavsiyesi ile tedavinin ALIFE da yapılması kararını verdik.

Partner kurum Acıbadem Hastanesinin vermiş olduğu güven ve doktorlarımızın uzmanlıkları dışında yaşlı hasta bakımı ve takibindeki deneyimleri bizim açımızdan belirleyici oldu.

Öncelikle Sayın Prof. Dr Berrin Karadağ ve Dr Ahmet Fırat Küçükköse dahil olmak üzere tüm doktor, hemşire ve hastabakıcılardan çok memnun kaldım. Tüm özverili çalışmalarının yanında aradığım her an hastam hakkında bilgi alma konusunda da hiçbir iletişim problemi yaşamadım. Ayrıca çok yoğun olmalarına rağmen benim moralimin bozuk olduğu her dönemde moralimi yükseltmek için ellerinden geleni yaptılar.

Annemi 5 Ocak 2021 yılında kaybettim. ALIFE Ailesine annemin yattığı günden vefat ettiği döneme kadar olan tüm yardımları için çok teşekkür ederim.

2 sene önce iki ayağımı kırdım ve ALIFE da belli süre kaldım. O dönemde de çok yardımcı oldular.

Negatif tek yönü oto park sıkıntısını dile getirebilirim. Bana bu konuda yardımcı olundu ama fiziksel olarak binanın otopark eksikliği maalesef var.

Tüm doktorlarımıza sağlık ve idari personele teşekkürlerimi sunarım…