ALIFE bir Acıbadem Sağlık Grubu markasıdır.

Pzrt-pzr: 7/24

Hizmetlerimiz

Güvenebileceğiniz Profesyonel Bakımla Tanışın

Profesyonel Kalite

ALIFE olarak başarımız, yaşlanmanın bir hediye olduğu şeklindeki basit ve kalıcı felsefeye kadar takip ediyoruz. Yaşla birlikte gelen bilgi ve deneyim zenginliği, bireye ve aileye bir armağandır.

İnsanlar Ne Söylüyor

Annem ağır bir beyin kanaması geçirdikten 1 ay sonra trakestomili ve yatağa bağımlı şekilde ALIFE’a transfer ettik. ALIFE’ın tam donanımlı bir sağlık işletmesi olması, ekibin yetkinliği ve profesyonel yaklaşımı ve Acıbadem Grubu ile olan ilişkisi, alternatiflerin arasında burayı tercih etmemde etkili oldu. Annem burada geçirdiği sürede ALIFE’ın uzman doktorları, hemşireleri, fizyoterapistleri, diyetisyenleri yakından ilgi gösterdiler. Süreç içerisinde Acıbadem Hastaneleri’ne iki kez nakli yapılarak gerekli uzman birimlerden destek alması sağlandı. 5 ayın sonunda annem ALIFE’tan yürüyerek, kendine büyük ölçüde yetebilecek şekilde çıktı. Tüm ALIFE ekibine teşekkürlerimi iletiyor, profesyonel bakım ve rehabilitasyon ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.”

 

J. T.

Sevgili ALIFE Ailesi

Alzheimer hastası olan annem Yıldız Ayten Özden’in yaş almasıyla ağırlaşan problemleri sebebiyle, Acıbadem Hastanesinde aldığımız destek tedaviler sonucu, annemi bedensel açıdan limitte de olsa sağlığına kavuşturduk.

Şebnem Özden

ALIFE ‘a geldiğimizde eşim yürüyemiyordu ve oksijen desteği ile nefes alabiliyordu. Bizim için çok yeni bir şeydi ve ne yapacağımızı bilemez durumdaydık. Bu noktada ALIFE ‘a gelmek bizim için çok büyük bir şans oldu. Tüm ekip bizi samimi, ilgili, sıcak bir şekilde karşıladı. Çalışanlar tecrübeli, becerikli ve yetkinler. Tam bir ekip çalışması sergiliyorlar ve bir aile sıcaklığı ile davranıyorlar.
Oradan çok memnun şekilde ayrıldık. Eve geldiğimizde artık çok daha bilinçlenmiş ve ne yapacağımızı biliyorduk.

ALIFE’a bize yaşattığı bu güzel tecrübe nedeniyle çok minnettarım. Tüm ekibe ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.

Nalan Erdemli