ALIFE bir Acıbadem Sağlık Grubu markasıdır.

Pzrt-pzr: 7/24

Kanser Rehabilitasyonu

Kanser Rehabilitasyonu

Uzmanlığımız

Kanser rehabilitasyonunun amacı, bireylere yaşam kalitelerini iyileştirmek için ihtiyaç duydukları araçları sağlamaktır. Birçok durumda buna, kanserden etkilenen bireylerin ortak şikayetlerinden bazıları olan ağrı, yorgunluk ve azalmış aktivite düzeylerinin yönetimi dahildir.

Kanser rehabilitasyonu, ilk tedavinin başlamasından hayatta kalmaya kadar, kanser bakımı sırasında herhangi bir noktada yardımcı olabilir. Kanser rehabilitasyon programımız, kanserli bireylerin ve kanserden kurtulanların benzersiz ihtiyaçlarını ele alıyoruz. Teşhisiniz veya tedavi aşamanız ne olursa olsun amacımız, fonksiyonel sağlığınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak özel bakım sağlamaktır.

Bu, aşağıdaki alanların ele alınmasını içerir: işlevi iyileştirmek, ağrı ve spazmları gidermek, yorgunluğu azaltmak, dengeyi, hareketliliği geliştirmek, güç ve dayanıklılık oluşturmak, hafızayı ve konsantrasyonu geliştirmek, şişmeyi azaltmak ve konuşmayı ve yutmayı iyileştirmek.

Bakım Danışmanımızdan Ücretsiz Bilgi Alın

Herkesin bakım ihtiyaçları benzersizdir. Kişiselleştirilmiş bir bakım planı oluşturmak için sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçlarını anlamayı çok isteriz. İletişim bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim.
ücretsiz danışmanlık

Merkezimiz Hakkında

Hakkımızda bilgi edinin
Merkezimiz Hakkında

ALİFE Konaklamalı Bakım Merkezi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı olarak 1600 m2 kapalı alanı ve 24 yatak kapasitesi ile Koşuyolu’nda hizmet vermeye başlamıştır.

Sevdiklerinize sağlıklı ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturmayı hedefleyen ALİFE Konaklamalı Bakım merkezi, sağlık profesyonelleri tarafından interdisipliner yaklaşımla 7/24 bakım hizmetinin yanı sıra yüksek kalitede otelcilik hizmeti ile konuklarının yaşam kalitesini iyileştirmeye yönelik bir rehabilitasyon süreci sunmaktır.

ALİFE Konaklamalı Bakım merkezi konuklarının güvenliğinin yanı sıra yakınlarını da düşünerek 7 gün 24 saat özel kamera sistemi ile internet üzerinden online görüntülerini izleyebilmelerini ve sağlık durumlarını kişisel şifreleri ile takip edebilmelerini sağlamaktadır.

Misyonumuz

Yurt içi ve yurt dışındaki bakım merkezleri ve bakım hizmetlerindeki son gelişmeleri takip etmek,

Tedavi ve bakım uygulamalarının yanı sıra koruyucu tıp hizmeti sunmak,

Sağlık ve bakım uygulamalarında interdisipliner yaklaşımı benimseyerek (sağlığı biyolojik, psikolojik ve sosyal sağlık açısından bir bütün içerisinde ele almak) hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Gelişen ve değişen dünya standartlarında tıp bilimi ve teknoloji uygulamaları ile çağdaş dünyada benzerlerinin örnek aldığı bir bakım merkezi oluşturmak.

Kaliteli bakım yaklaşımımız, sektörümüzde eşleşmesi zor bir düzeyde uzmanlık, eğitim, hasta hizmeti ve izleme sağlama taahhüdüne odaklanır.