ALIFE bir Acıbadem Sağlık Grubu markasıdır.

Pzrt-pzr: 7/24

Artrit Rehabilitasyon

Artrit Rehabilitasyon

Uzmanlığımız

Artritle ilgili yaygın teşhisler arasında diğerlerinin yanı sıra osteoartrit, romatoid artrit, osteoporoz yer alır ve bunlar genellikle ağrı, şişme ve sınırlı hareket kabiliyeti ile ilişkilidir. Romatolog ve rehabilitasyon uzmanlarından oluşan çok disiplinli ekibimiz, kişisel hedeflerinizle birlikte kişiselleştirilmiş bir bakım planı geliştirecektir.

Program, ağrıyı hafifletmek, hareket aralığını iyileştirmek, güç ve esnekliği yeniden kazanmak, daha fazla hasardan korunmak için eklem hareketsiz hale getirmek, yardımcı cihazların kullanımı ve daha pek çok şey için düzenli tedavileri içerebilir.

Artrit ve eklemle ilgili durumların önlenmesi ve farkındalığı, tedavi kadar önemlidir. ALIFE’ta terapistlerimiz, eklem koruma, ağırlık taşıma egzersizleri, ağrı tanımlama ve yönetimi dahil olmak üzere sağlığınızı yönetmeniz için değerlendirebilir, tavsiyelerde bulunabilir ve sizi güçlendirebilir.

Bakım Danışmanımızdan Ücretsiz Bilgi Alın

Herkesin bakım ihtiyaçları benzersizdir. Kişiselleştirilmiş bir bakım planı oluşturmak için sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçlarını anlamayı çok isteriz. İletişim bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim.
ücretsiz danışmanlık

Merkezimiz Hakkında

Hakkımızda bilgi edinin
Merkezimiz Hakkında

ALİFE Konaklamalı Bakım Merkezi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı olarak 1600 m2 kapalı alanı ve 24 yatak kapasitesi ile Koşuyolu’nda hizmet vermeye başlamıştır.

Sevdiklerinize sağlıklı ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturmayı hedefleyen ALİFE Konaklamalı Bakım merkezi, sağlık profesyonelleri tarafından interdisipliner yaklaşımla 7/24 bakım hizmetinin yanı sıra yüksek kalitede otelcilik hizmeti ile konuklarının yaşam kalitesini iyileştirmeye yönelik bir rehabilitasyon süreci sunmaktır.

ALİFE Konaklamalı Bakım merkezi konuklarının güvenliğinin yanı sıra yakınlarını da düşünerek 7 gün 24 saat özel kamera sistemi ile internet üzerinden online görüntülerini izleyebilmelerini ve sağlık durumlarını kişisel şifreleri ile takip edebilmelerini sağlamaktadır.

Misyonumuz

Yurt içi ve yurt dışındaki bakım merkezleri ve bakım hizmetlerindeki son gelişmeleri takip etmek,

Tedavi ve bakım uygulamalarının yanı sıra koruyucu tıp hizmeti sunmak,

Sağlık ve bakım uygulamalarında interdisipliner yaklaşımı benimseyerek (sağlığı biyolojik, psikolojik ve sosyal sağlık açısından bir bütün içerisinde ele almak) hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Gelişen ve değişen dünya standartlarında tıp bilimi ve teknoloji uygulamaları ile çağdaş dünyada benzerlerinin örnek aldığı bir bakım merkezi oluşturmak.