ALIFE bir Acıbadem Sağlık Grubu markasıdır.

Pzrt-pzr: 7/24

Ampüte Rehabilitasyonu

Ampüte Rehabilitasyonu

Uzmanlığımız

Ampüte Rehabilitasyonu : Bir uzvunu kaybetmek yaşamı değiştiren bir olaydır ve fiziksel ve duygusal sağlığınıza zarar verebilecek gerekli yaşam tarzı değişikliklerini gerektirecektir. Ampütasyon seviyesinden bağımsız olarak, ALIFE’ın ampüte programı bağımsızlığınızı en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacak, böylece üretken ve ödüllendirici bir yaşam tarzını yeniden kazanabilirsiniz.

Protez Öncesi ve Sonrası Ampute Rehabilitasyon programımız, yürüme bozukluklarının değerlendirilmesi ve tedavisi, eklem kontraktürünün önlenmesi ve tedavisi, ağrı kontrolü ve fantom uzuv sendromu, rezidüel uzuv yönetimi ve iyileşmesi, protez reçetesi ve uyum değerlendirmesi konularında uzmanlaşmıştır.

Bakım Danışmanımızdan Ücretsiz Bilgi Alın.

Herkesin bakım ihtiyaçları benzersizdir. Kişiselleştirilmiş bir bakım planı oluşturmak için sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçlarını anlamayı çok isteriz. İletişim bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim.
ücretsiz danışmanlık

Merkezimiz Hakkında

Hakkımızda bilgi edinin
Merkezimiz Hakkında

ALİFE Konaklamalı Bakım Merkezi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı olarak 1600 m2 kapalı alanı ve 24 yatak kapasitesi ile Koşuyolu’nda hizmet vermeye başlamıştır.

Sevdiklerinize sağlıklı ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturmayı hedefleyen ALİFE Konaklamalı Bakım merkezi, sağlık profesyonelleri tarafından interdisipliner yaklaşımla 7/24 bakım hizmetinin yanı sıra yüksek kalitede otelcilik hizmeti ile konuklarının yaşam kalitesini iyileştirmeye yönelik bir rehabilitasyon süreci sunmaktır.

ALİFE Konaklamalı Bakım merkezi konuklarının güvenliğinin yanı sıra yakınlarını da düşünerek 7 gün 24 saat özel kamera sistemi ile internet üzerinden online görüntülerini izleyebilmelerini ve sağlık durumlarını kişisel şifreleri ile takip edebilmelerini sağlamaktadır.

Misyonumuz

Yurt içi ve yurt dışındaki bakım merkezleri ve bakım hizmetlerindeki son gelişmeleri takip etmek,

Tedavi ve bakım uygulamalarının yanı sıra koruyucu tıp hizmeti sunmak,

Sağlık ve bakım uygulamalarında interdisipliner yaklaşımı benimseyerek (sağlığı biyolojik, psikolojik ve sosyal sağlık açısından bir bütün içerisinde ele almak) hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Gelişen ve değişen dünya standartlarında tıp bilimi ve teknoloji uygulamaları ile çağdaş dünyada benzerlerinin örnek aldığı bir bakım merkezi oluşturmak.